Jesteś naszym 175776 miłym gościem
(w tym miesiącu 1067 ) .

Ankieta satysfakcji pacjenta

   
Narodowy Fundusz Zdowia

 

Programy profilaktyki nowotworów wątroby

Data dodania: 2018-09-29

Drodzy Pacjenci!

Na naszej stronie internetowej dodaliśmy możliwość wyrażenia Państwa opinii o naszym zakładzie w anonimowej ankiecie.

Niniejszą ankietę kierujemy do wszystkich naszych Pacjentów, ma ona na celu dokonanie obiektywnej oceny funkcjonowania naszego ZOZ oraz pozyskanie opinii o oferowanych usługach i jakości obsługi. Państwa uwagi i spostrzeżenia stanowią niezwykle cenne źródło informacji, będących podstawą naszego ciągłego doskonalenia.

Z tego też względu bardzo prosimy o wypełnienie i przesłanie ANKIETY.

Data dodania: 2018-05-31

Każdego roku w dniu 31 maja obchodzony jest Światowy Dzień bez Tytoniu. Zainicjowane przez Światową Organizację Zdrowia święto zwraca uwagę na zagrożenia związane z używaniem tytoniu. Tematem przewodnim Światowego Dnia Bez Tytoniu 2018 jest „Tytoń i choroby serca”.

O tym, że palenie szkodzi, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W ciągu roku z powodu palenia papierosów umiera na świecie 6 milionów ludzi. Używanie tytoniu stanowi zagrożenie dla każdej osoby, niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia kulturowego. Przynosi chorobę lub śmierć, zaburzenie rodzin i gospodarki narodowej.

Zawarta w dymie papierosowym nikotyna dostaje się do krwi i wywiera swoje destrukcyjne działanie na organizm palacza. Oprócz nikotyny dym tytoniowy zawiera wiele innych szkodliwych, rakotwórczych substancji chemicznych. Dla jednych jest to wystarczająca informacja, żeby nigdy nie spróbować papierosów, inni wpadają w bezwzględny mechanizm uzależnienia, aby na własnej skórze doświadczyć, że nie chcą już nigdy w życiu mieć do czynienia z palenia.

Zakład Opieki Zdrowotnej LEGE ARTIS
38-340 Biecz, ul. Przedmieście Dolne 167
Tel. /013/ 44-700-44